Gm. Siennica Różana: Drzewo zabiło człowieka

  • 18.09.2018, 13:07
  • GD
Gm. Siennica Różana: Drzewo zabiło człowieka
Krasnostawscy policjanci wyjaśniają przyczyny nieszczęśliwego wypadku w Stójle. 79-letni mężczyzna zginął podczas wycinki drzewa. Najprawdopodobniej przywaliło go drzewo.

Dramat rozegrał się 10 września. Jak ustalili policjanci, około godz. 10 79-letni mężczyzna pojechał do lasu ciągnikiem z przyczepą, by ścinać drzewa. Po południu jego syn zaniepokojony tym, iż ojciec długo nie wraca, postanowił pojechać w miejsce wycinki.

- Mężczyzna znalazł swojego ojca obok przyczepy ciągnikowej. 79-letni mieszkaniec gminy Siennica Różana miał obrażenia głowy i nie dawał oznak życia. Pomimo podjętej reanimacji oraz przyjazdu pogotowia, nie udało się go uratować - informuje kom. Piotr Wasilewski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Policjanci wraz z prokuratorem wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia. Między innymi w tym celu zarządzona została sekcja zwłok.


Teraz czytane:

Oddychamy trucizną [ZOBACZ]

GD

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe