To będzie "szatański" rekord

  • 18.09.2018, 08:48
  • AN
To będzie "szatański" rekord
Znamy już tytuł książki, za pomocą której Chełmska Biblioteka Publiczna chce pobić rekord Guinnessa w ilości osób czytających jeden po drugim. Uczestnicy wydarzenia czytać będą na głos... "Szatana z siódmej klasy" Kornela Makuszyńskiego.

- Zadaniem każdego uczestnika akcji będzie głośne przeczytanie tylko jednego zdania z książki, kolejno jeden po drugim. Przerwy pomiędzy czytaniem przez kolejnych uczestników nie mogą trwać dłużej niż 10 sekund - doprecyzowuje dyrektor Chełmskiej Biblioteki Publicznej Robert Chełmicki.

Przed rozpoczęciem wydarzenia każda osoba otrzyma wydrukowane zdanie, które powinna przeczytać. Liczenie uczestników odbywać się będzie w wejściu do Wypożyczalni Głównej CHPB, gdzie znajdują się bramki z licznikami. Całe wydarzenie będzie rejestrowane kamerą. Akcja potrwa do ostatniego uczestnika.

Próba bicia rekordu odbędzie się 10 października na terenie ChBP (ul. Partyzantów 40).

- Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na godz. 9 przed budynek biblioteki, gdzie rozpocznie się proces bicia rekordu zgodnie z wytycznymi otrzymanymi z Biura Rekordów - wyjaśnia Chełmicki. - W związku z akcją tego dnia, podczas próby bicia rekordu, wypożyczalnie i czytelnie ChBP będą nieczynne.


Teraz czytane:

Będą walczyć z PSL o powiat [SPRAWDŹ]

AN
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe