Mundurówka z Ekonomów w Dęblinie

  • 13.09.2018, 12:46
  • AN
Mundurówka z Ekonomów w Dęblinie
Na zaproszenie Biura do Spraw Proobronnych delegacja uczniów z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Mundurowych w Chełmie pojechała na 100-lecie lotnictwa wojskowego do Dęblina.

W uroczystościach wzięło udział ok. 30 uczniów z drugich i trzecich klas mundurowych. Po uroczystym apelu z udziałem oficjeli państwowych i wojskowych przed pomnikiem Lotników Polskich uczniowie wzięli udział w spotkaniu z Ministrem Obrony Narodowej Mariuszem Błaszczakiem.

Ponadto dyrektor Biura do Spraw Proobronnych Waldemar Zubek wręczył ZSEiM w Chełmie certyfikat uczestnictwa w II edycji "Pilotażowego programu wspierania szkół ponadgimnazjalnych prowadzących Certyfikowane Piony Wojskowych Klas Mundurowych", organizowanej przez Ministerstwo Obrony Narodowej w latach szkolnych 2018/2019 i 2019/2020.

Dokument w imieniu dyrektor ZSEiM Edyty Chudoby odebrał mjr rez. Andrzej Stępniak.

Uczniowie, przy okazji pobytu w Dęblinie, mieli również możliwość zwiedzania wystawy plenerowej w Muzeum Sił Powietrznych.


Najczęściej czytane:

Soczyński wrócił z medalem [ZOBACZ]

AN
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe