Porcje zdrowia w ramach programu

  • 12.09.2018, 08:48
  • Justyna Kraszczyńska
Porcje zdrowia w ramach programu
Trwają zapisy do programu edukacyjnego "5 porcji zdrowia w szkole". Mogą wziąć w nim udział uczniowie II i III klas szkoły podstawowej z naszego województwa.

Szkoły mogą zgłaszać się do programu, a także wziąć udział w tematycznym konkursie. Można to zrobić przez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie www: http://wszkole.5porcji.pl/.

Po rejestracji nauczyciel otrzyma materiały edukacyjne na wskazany w formularzu adres e-mail. Zapisy do programu potrwają do 31 października.

Dodatkowo każda klasa zapisana do programu może wziąć udział w konkursie i zyskać szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród finansowych dla szkół i nauczycieli oraz nagród rzeczowych dla uczniów. Zadanie konkursowe polega na wspólnym przygotowaniu przez dzieci z danej klasy plakatu przedstawiającego ideę "5 porcji zdrowia" w ich codziennej diecie. Wykonane zdjęcie pracy konkursowej należy następnie przesłać przez znajdujący się na stronie programu formularz konkursowy.

Program "5 porcji zdrowia w szkole" umożliwia nauczycielom przeprowadzenie kreatywnych zajęć na temat prawidłowego odżywiania. Wszystkie treści edukacyjne dotyczące zasad zbilansowanej diety zostały zweryfikowane merytorycznie przez ekspertów z Instytutu Żywności i Żywienia.


Teraz czytane:

 

Justyna Kraszczyńska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe