Kresowiak szuka tancerzy

  • 03.09.2018, 09:40 (aktualizacja 03.09.2018, 10:24)
  • red
Kresowiak szuka tancerzy
Zespół Pieśni i Tańca Kresowiak z Woli Uhruskiej szuka nowych tancerzy. Wymagania dla kandydatów nie są wygórowane. Wystarczy mieć poczucie rytmu pięknie się uśmiechać i być chętnym do pracy.

Zespół niedawno świętował dziesięciolecie. Jest to jedna z najprężniej działających grup tanecznych w powiecie włodawskim. Na koncie ma spore sukcesy, nie tylko w przeglądach lokalnych i regionalnych, ale także w konkursach ogólnopolskich i zagranicznych.

- Kresowiak jest folklorystyczną wizytówką gminy i regionu, którą tworzą pełni talentu i pasji tancerze oraz kierownik artystyczny zespołu Roman Jakubowicz. Dzieci i młodzież mogą u nas rozwijać umiejętności taneczne i wokalne. Wspólnie dążymy do rozpowszechniania szeroko pojętej kultury i zarażamy miłością do folkloru. Ponadto podróżujemy i cieszymy się każdą chwilą bycia razem. W naszym zespole każdy znajdzie coś dla siebie – mówi prezes Stowarzyszenia Zespołu Pieśni i Tańca Kresowiak Monika Kanadys-Szostakiewicz.

Dla tych, którzy chcą przyłączyć się do grupy, a nie wiedzą, czy warto, 5 września zorganizowane zostaną pokazowe zajęcia taneczne. Rozpoczną się o godzinie 15 w hali sportowej Gminnego Ośrodka Kultury w Woli Uhruskiej.

red

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe