Pierwsza kąpiel za grosze

  • 08.11.2016, 08:19
  • AN
Pierwsza kąpiel za grosze
Z pewnością ostatni weekend listopada tego roku przejdzie do historii naszego miasta. 26 listopada odbędzie się oficjalne otwarcie aquaparku. Szykuje się wielka promocja biletowa.

Rozpoczynamy o godzinie 9. Ostatnie wejście tego dnia będzie prawdopodobnie o godz. 19. Ten weekend będzie szczególny, gdyż planujemy specjalną promocję cenową dla mieszkańców - zdradza Zbigniew Mazurek, prezes spółki Chełmski Park Wodny i Targowiska Miejskie.

Pierwsze wejście mega tanio

Podczas pierwszego weekendu działalności chełmskiego parku wodnego spółka szykuje naprawdę atrakcyjną promocję w postaci wejścia za... symboliczną złotówkę.

- Chcemy, aby jak najwięcej osób skorzystało podczas otwarcia z wodnych atrakcji, dlatego opłata na wejście będzie naprawdę symboliczna - obiecuje prezes Mazurek. - Aby jednak nie robić niepotrzebnego zamieszania i kolejek, zdecydowaliśmy się na kolportaż specjalnych wejściówek, upoważniających do wykupu biletu podczas pierwszego weekendu.

Spółka, jak poinformował nas prezes parku wodnego, dzięki pomocy instytucji miejskich chce rozdawać wejściówki w trzech dzielnicach miasta: na Zachodzie, w Śródmieściu i na Dyrekcji. Każda wejściówka będzie miała określoną datę oraz czas pobytu od-do.

- Będzie to co najmniej godzina na obejrzenie obiektu oraz skorzystanie z jego atrakcji. Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę park czynny będzie od godz. 9 do 22 - dodaje Mazurek.

 

Chełmski Park Wodny kusi atrakcjami. Więcej na temat weekendowego otwarcia przeczytacie w najnowszym wydaniu Super Tygodnia Chełmskiego.

Pytaliśmy chełmian ile powinny kosztować wejściówki do Aquaparku. Zobacz najciekawsze odpowiedzi:

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Klaudia
Klaudia 09.11.2016, 11:33
Gdzie i kiedy na os.Zachód będą rozdawane wejściówki ?
luma
luma 08.11.2016, 09:00
Lepiej taniej to będzie więcej osób . W Cieplicach "ulgowy " dla osób z sanatorium kilka lat temu 16zł za 200minut.
Zzzzz
Zzzzz 08.11.2016, 08:38
Gdzie można nabyć wejściówki dokładnie ?

Pozostałe