Patrz do góry! Wójt nagrywa

  • 12.08.2018, 09:29
  • DBEZ
Patrz do góry! Wójt nagrywa
Turyści bawili się pod wiatą przy zbiorniku "Maczuły". Zostawili po sobie puste butelki i śmieci. Wójt więc zamieścił ich zdjęcie z monitoringu, przypominając, że każdego obowiązuje regulamin i należy zachowywać czystość i porządek.

- Uczymy ludzi korzystania z plaży w sposób prawidłowy. Nagranie to, z którego zamieściliśmy zdjęcia w internecie, było wykonane jeszcze przed sezonem. Do tej pory nie było żadnych incydentów. Zresztą sezon jest słaby - mówi wójt Wiesław Radzięciak.

Na stronie internetowej gminy Leśniowice wójt przypomniał wszystkim korzystającym z plaży, że obiekt jest całodobowo monitorowany. Jeżeli korzystający z infrastruktury nie będą przestrzegali zasad ładu i porządku, mogą mieć problemy. Przypadki zaśmiecania i niszczenia mienia będą zgłaszane na policję.

"Poniżej zamieszczamy zdjęcia z nagrania, na których widać, jak bawią się Polacy, a następnie, jaki zostawiają po sobie porządek" - napisano na stronie internetowej gminy. Na zdjęciach z monitoringu widać, jak czysto było, zanim zaczęła się impreza, jest też zdjęcie przebywającej przy wiacie i pod nią kilkunastoosobowej grupy i tego, co po sobie pozostawili. Bardzo możliwe, że niektórzy z nich nie mają z zaśmiecaniem plaży nic wspólnego. Zdjęcie w internecie podziałało jednak na wandali, jak straszak. Nikt nie chce być bohaterem kolejnego nagrania.

DBEZ

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Karol
Karol 21.08.2018, 09:31

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.


Pozostałe