Dziewczyna Lata 2018 na okładkę Super Tygodnia

  • 10.07.2018, 13:40 (aktualizacja 19.07.2018 08:44)
  • red.
Dziewczyna Lata 2018 na okładkę Super Tygodnia
Czujesz się piękna? Jesteś przebojowa i odważna? Masz ochotę na dobrą zabawę? Zgłoś się do naszego konkursu Dziewczyna Lata 2018. Do wygrania atrakcyjne nagrody i profesjonalne sesje fotograficzne. Zwyciężczynie konkursu ozdobią okładki naszego tygodnika.

Dla kogo?

W konkursie mogą wziąć udział dziewczyny i kobiety powyżej 16. roku życia. Mężatek i matek nie wykluczamy z naszej zabawy. Konkurs jest przeznaczony dla dziewcząt i kobiet mieszkających na terenie powiatów chełmskiego, krasnostawskiego i włodawskiego oraz miast naszego regionu.

Jak się zgłosić?

Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie za pośrednictwem messengera oraz drogąmailową. Zdjęcia umieszczone pod postem czy komentarzami na Facebooku nie będą uwzględniane.

Do zdjęcia, na którym wyraźnie widać twarz kandydatki, należy dołączyć dane:

  • imię,
  • nazwisko,
  • wiek,
  • miejscowość,
  • kilka zdań o sobie (zainteresowania, czym obecnie kandydatka się zajmuje).

Osoby niepełnoletnie muszą dostarczyć zgodę rodziców lub opiekunów prawnych na udział w konkursie i udostępnienie danych osobowych.

Wszystkie zgłoszenia będą skorygowane pod względem formalnym, czyli zgodności z regulaminem. Kandydatki zostaną zaprezentowane w Super Tygodniu i na stronie internetowej naszej gazety www.supertydzien.pl, a głosowanie rozpocznie się już 16 lipca.

Czytelnicy, wysyłając kupony, wybiorą pięć laureatek. Dodatkowy tytuł zostanie przyznany za głosowanie na stronie internetowej.

red.
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Aas
Aas 13.07.2018, 15:21
Czy to jest konkurs na matkę lata???? Dlaczego tylko 3 kandydatki maja normalne brwi te z domalowanymi sa ochydne wygladaja okropnie karykaturalnie

Pozostałe