Krasnystaw: Złodzieje rowerów wpadli z narkotykami

  • 29.06.2018, 23:44
  • KPP Krasnystaw
Krasnystaw: Złodzieje rowerów wpadli z narkotykami
Za 7 kradzieży z włamaniem oraz posiadanie amfetaminy, haszyszu i marihuany odpowiedzą dwaj 20-latkowie z Krasnegostawu. Funkcjonariusze w miejscu zamieszkania sprawców odnaleźli i zabezpieczyli 9 rowerów o wartości ponad 13 tys. złotych. Za te czyny grozić im może do 10 lat pozbawienia wolności.

W ostatnim czasie na terenie Krasnegostawu doszło do szeregu kradzieży z włamaniem. Łupem sprawców padały głównie rowery. Sprawą zatrzymania włamywaczy zajęli się  policjanci z krasnostawskiej komendy. Podjęte działania przyniosły szybkie efekty. Mężczyźni wpadli w ręce policjantów z patrolówki. Okazali się nimi być dwaj mieszkańcy Krasnegostawu w wieku 20 lat. Obaj trafili do policyjnego aresztu.

Pracujący nad sprawą kryminalni przeszukali miejsca zamieszkania obu zatrzymanych. Jak się okazało posiadali oni rowery skradzione kilka dni wcześniej. Łącznie policjanci zabezpieczyli 9 rowerów o wartości przekraczającej 13 tys. złotych. Dodatkowo w miejscu zamieszkania obu 20-latów funkcjonariusze odnaleźli i zabezpieczyli narkotyki w postaci marihuany, amfetaminy oraz haszyszu.

Sprawcy usłyszeli już zarzuty. Obaj mężczyźni złożyli wyjaśnienia, przyznając się do wszystkich przestępstw. Prokurator zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci dozoru. Za te przestępstwa grozić im może kara do 10 lat pozbawienia wolności.


Teraz czytane:

Oszustwa na wielką skalę [CZYTAJ]

KPP Krasnystaw

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe