Nowy komendant policji we Włodawie

  • 29.06.2018, 18:41 (aktualizacja 29.06.2018 21:46)
  • red
Nowy komendant policji we Włodawie
Insp. Mariusz Siegieda - zastępca komendanta wojewódzkiego Policji w Lublinie wprowadził w obowiązki komendanta powiatowego policji we Włodawie podinsp. Tomasza Patrę dotychczasowego I zastępcę komendanta powiatowego policji we Włodawie.

W Komendzie Powiatowej Policji we Włodawie odbyło się uroczyste wprowadzenie na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji we Włodawie - podinsp. Tomasza Patry, dotychczasowego I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji we Włodawie. Z objęciem stanowiska związany jest ceremoniał powitania sztandaru jednostki. Uroczystość ta odbyła się w obecności dostojnych gości reprezentujących różne instytucje działające na terenie powiatu włodawskiego, pracowników i policjantów Komendy Powiatowej Policji we Włodawie oraz emerytów policyjnych W nowe obowiązki podinsp. Tomasza Patrę wprowadził Zastępca Komendanta Wojewódzkiego  Policji w Lublinie – insp.  Mariusz Siegieda, który w latach 2013 – 2016 kierował włodawską komendą. 

Podinsp. Tomasz Patra z włodawską komendą jest związany od maja 2016 roku, kiedy objął stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji we Włodawie i odpowiadał tu m.in. za służbę kryminalną. Od 1 czerwca 2018 roku pełnił obowiązki na stanowisku  Komendanta Powiatowego Policji we Włodawie. W Policji służy od 20 lat. Przez większość służby podinsp. Tomasz Patra związany był z pionem kryminalnym.  Pan Komendant jest żonaty, ma 2 dzieci, jego zainteresowania to historia, turystyka górska - piesza i rowerowa oraz wędkarstwo.

red
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe