Dla lokalnych smaków

  • 29.06.2018, 17:16 (aktualizacja 29.06.2018 21:45)
  • red
Dla lokalnych smaków
Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Siennickiej zrealizowało projekt, na który środki finansowe pozyskało z budżetu Lokalnej Grupy Działania Krasnystaw PLUS. Projekt zakładał między innymi zakup wyposażenia AGD, które posłuży do jeszcze lepszej promocji produktów lokalnych wytwarzanych na terenie Gminy Siennica Różana oraz aktywizacji lokalnej.

Wzmocni znacznie potencjał organizacyjny Stowarzyszenia, który bezpośrednio przełoży się na aktywność podejmowaną na rzecz lokalnej społeczności. Stowarzyszenie organizuje festiwale, festyny, kursy i szkolenia w których uczestniczą osoby z terenu Gminy Siennica Różana.  Zakupione w ramach operacji wyposażenie służy podejmowanym działaniom na rzecz aktywizacji i promocji Gminy. Stowarzyszenie działania swoje podejmują  z myślą o grupach defaworyzowanych z powodu wieku a także dla osób bezrobotnych. 

 

Operacja pn. ,,Wzmocnienie kapitału społecznego poprzez rozwój potencjału organizacji pozarządowych na obszarze LGD

mająca na celu wspieranie lokalnego rozwoju na obszarach wiejskich”

poprzez realizację zadania: Wzmocnienie potencjału organizacji poprzez doposażenie kuchni w celu promocji produktu lokalnego

współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej

w ramach działania

19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER

w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność

Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

 

red

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe