Siłownia OSP Krupe

  • 29.06.2018, 16:18 (aktualizacja 29.06.2018 21:43)
  • red
Siłownia OSP Krupe
Ochotnicza Straż Pożarna w Krupem zrealizowała projekt, na który środki finansowe pozyskała z budżetu Lokalnej Grupy Działania Krasnystaw PLUS. Projekt zakładał utworzenie mini siłowni poprzez zakup sprzętu i wyposażenia oraz remont pomieszczeń dzięki, którym OSP ma możliwość prowadzenia działalności na szerszą i bardziej zróżnicowaną skalę.

Zakupiony sprzęt wzmocni znacznie potencjał organizacyjny OSP, który bezpośrednio przełoży się na aktywność podejmowaną na rzecz lokalnej społeczności. OSP organizuje zajęcia grupowe oraz udostępnia siłownię osobom indywidualnym.  Działania swoje podejmują  z myślą o grupach defaworyzowanych w tym w szczególności o młodzieży i osobach starszych.

 

Operacja pn. ,,Wzmocnienie kapitału społecznego poprzez rozwój potencjału organizacji pozarządowych na obszarze LGD

mająca na celu wspieranie lokalnego rozwoju na obszarach wiejskich”

poprzez realizację zadania: Wzmocnienie potencjału Stowarzyszenia Ochotniczej Straży Pożarnej w Krupem poprzez zakup sprzętu sportowego do małej siłowni w zakresie promocji hasła „W zdrowym ciele zdrowy duch”

współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej

w ramach działania

19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER

w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność

Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

 

red

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe