Nowa kuchnia od LGD Krasnystaw Plus

  • 29.06.2018, 13:29 (aktualizacja 29.06.2018 17:33)
  • artykuł sponsorowany
Nowa kuchnia od LGD Krasnystaw Plus

Gminne Stowarzyszenie Aktywnych Kobiet w Fajsławicach zrealizowało projekt, na który środki finansowe pozyskało z budżetu Lokalnej Grupy Działania Krasnystaw PLUS. Projekt zakładał między innymi zakup sprzętu kuchennego, który posłuży do jeszcze lepszej promocji produktów lokalnych wytwarzanych na terenie Gminy Fajsławice przez aktywne kobiety. Wzmocni znacznie potencjał organizacyjny Stowarzyszenia, który bezpośrednio przełoży się na aktywność podejmowaną na rzecz lokalnej społeczności. Stowarzyszenie organizuje warsztaty i szkolenia, w których uczestniczą osoby z terenu Gminy Fajsławice. Panie również wyjeżdżają na targi, jarmarki oraz festyny w celu promocji lokalnych produktów poza terenem Gminy. Działania swoje podejmują z myślą o grupach defaworyzowanych z powodu wieku, a także dla osób bezrobotnych.

 

Operacja pn. ,,Wzmocnienie kapitału społecznego poprzez rozwój potencjału organizacji pozarządowych na obszarze LGD

mająca na celu wspieranie lokalnego rozwoju na obszarach wiejskich”

poprzez realizację zadania: Wzmocnienie potencjału organizacji poprzez doposażenie kuchni w celu promocji produktu lokalnego

współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej

w ramach działania

19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER

w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność

Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

 

artykuł sponsorowany
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe