Piosenka turystyczna w wieczór bieszczadzki

  • 22.06.2018, 14:25
  • AN
Piosenka turystyczna w wieczór bieszczadzki
Chełmski Dom Kultury zaprasza na kolejną edycję imprezy tematycznej związanej z Bieszczadami. Przy tej okazji po raz kolejny odbędzie się konkurs dla młodych artystów.

Wydarzenie odbędzie się w weekend 23-24 czerwca na skarpie przy Chadeku. Wstęp wolny. Oprócz młodych wykonawców, którzy rywalizować będą o nagrody, wystąpią również znani i lubiani wykonawcy lokalni i nie tylko.

Gwiazdami festiwalu będą: Antoni Muracki, który zaprezentuje pieśni czeskiego barda Nohavicy, pięknie przetłumaczone i zaśpiewane, lokalny bard Jarek Buczek (Ślady), Marek Andrzejewski, znany m.in. z Lubelskiej Federacji Bardów oraz niezawodny chełmski Klaus Trzaska Band. Wstęp wolny.


Teraz czytane:

Gospodarka śmieciowa nabiera kolorów [CZYTAJ]

AN
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Onim
Onim 23.06.2018, 01:26
Czy ktoś może zająć się tą cepelią na Górce. Jak można w ten sposób nie szanować prywatności mieszkańców. Codziennie rano trąbki i bicie w dzwony na cały regulator wieczorem wygrywanie kolejnych melodii. To jest brak szacunku. Moje dzieci nie mogą zasnąć bo ktoś wymyślił tą cepeliadę. To tylko odpycha mnie od kościoła...

Pozostałe