Biegi: Nasi wystartowali w Barbarian Race

  • 11.06.2018, 11:55 (aktualizacja 12.06.2018 08:22)
  • TS
Biegi: Nasi wystartowali w Barbarian Race
228 zawodników i zawodniczek stanęło do rywalizacji w niezwykle wymagającym biegu Barbarian Race, który odbył się w Wiśle. Pokonanie 13-kilometrowej trasy z ponad 30 przeszkodami było nie lada wyzwaniem, nawet dla największych twardzieli. Wysokie miejsca w zawodach zajęli biegacze z naszego regionu reprezentujący Drużynę Pod Prąd.

- Po 6-kilometrowym biegu Extreme Power Run, który odbył się w Woskrzenicach Dużych, podjęliśmy kolejne wyzwanie. Start w Barbarian Race w Wiśle był o wiele trudniejszy, bo liczył 13 km, czyli nieco ponad dwa razy tyle, co Extreme Power Run, a i przeszkody były dużo trudniejsze – mówi Adam Derkacz, jeden z zawodników Drużyny Pod Prąd z Dorohuska.

Oprócz podbiegu pod skocznię zawodnicy musieli zmierzyć się z ponad 30 przeszkodami. Wśród nich były m.in. ruchome drabinki, egzekutor, low ring, combo, Dragon Tail, Fatality, Latający Barbarzyńca, kołowroty czy Barbara. Można było wystartować w grupie ELITE bądź w grupie OPEN. Ta pierwsza była przeznaczona dla prawdziwych hardcorów posiadających duże doświadczenie w tego typu imprezach. Dodatkowym utrudnieniem był ulewny deszcz, który nie opuszczał biegaczy prawie do samej mety. Reprezentanci Drużyny Pod Prąd wystartowali w kategorii OPEN. Wysoko, bo na 18. miejscu sklasyfikowany został Marek Heniborg (z czasem 2:43,46 sek.). Nieźle wypadł też Adam Derkacz, który uplasował się na 28. miejscu (z czasem 2:47,21 sek.). W pierwszej setce znalazł się jeszcze jeden reprezentant Drużyny Pod Prąd Tomasz Derkacz. Zawodnik ten zajął 97. miejsce.


Teraz czytane:

Bez dokumentów nie pojedziesz [CZYTAJ]

TS
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe