Nie jesteś bezbronna

  • 10.06.2018, 00:46
  • AN
Nie jesteś bezbronna https://www.facebook.com/
To hasło akcji, jaką organizuje w mieście radny Paweł Białas. Chodzi o bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet. Zajęcia ruszyły we wtorek.

Paweł Białas jest trenerem sambo. Chce wykorzystać swoje umiejętności i pomóc kobietom, które są często ofiarami przemocy domowej. Dlatego proponuje paniom bezpłatny kurs samoobrony. Przez cały czerwiec, dwa razy w tygodniu odbywać się będą zajęcia, które mają pomóc kobietom w skutecznej obronie przed domowym tyranem.

- Treningi organizuję we wtorki i czwartki o godz. 17.30. Pierwsze zajęcia odbyły się 5 czerwca. Nie trzeba się wcześniej nigdzie zapisywać, wystarczy przyjść - zachęca Paweł Białas. - Podobne treningi organizowałem w ubiegłym roku, cieszyły się dużym zainteresowaniem. Mam nadzieję, że w tym roku będzie podobnie.

Oferta skierowana jest wyłącznie do pań. Grupa maksymalnie może liczyć ok. 25 osób, więc liczba miejsc jest ograniczona. Treningi będą się odbywać w siedzibie Szkoły Podstawowej nr 8 przy ul. Połanieckiej.

W razie jakichkolwiek wątpliwości chętne panie proszone są o kontakt z Pawłem Białasem pod nr tel. 536 598 286.


Teraz czytane:

Gdzie szukać pomocy? [CZYTAJ]

AN
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe