Spotkania: Noc Bibliotek 2018

  • 8.06.2018, 08:59
  • AN
Spotkania: Noc Bibliotek 2018
Chełmska Biblioteka Publiczna na tegoroczną Noc Bibliotek zaprasza dzieci, które chcą przeżyć ciekawą przygodę w towarzystwie książek. Dla wszystkich zainteresowanych biblioteka przygotowała dwa nocne spotkania.

8 czerwca w godz. od 19.30 do 21.30 w Filii nr 2 przy ul. Zachodniej 31 odbędzie się impreza pod hasłem "Kosmiczna podróż". Dzieciom w wieku 7-12 lat organizatorzy proponują ciekawą wyprawę w kosmiczne przestworza, dzięki samodzielnie wykonanej rakiecie. W programie przewidziano szereg zabaw, konkursów, literackich zagadek oraz projekcję filmu. Na uczestników czekać będzie też słodki poczęstunek. Na zgłoszenia biblioteka czeka do 7 czerwca. Zapisać się można w placówce (ul. Zachodnia 31) lub telefonicznie (82) 563-31-71.

Z kolei 9 czerwca w godz. od 17 do 22 w Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży ChBP przy ul. Partyzantów 40 odbędzie się spotkanie dla dzieci w wieku do 8 lat. Organizatorzy zapraszają na wydarzenie pod hasłem "Zlot bajkowych postaci".

W programie przewidziano teatrzyk dla dzieci "Zamieszanie w kranie bajek", konkurs literacki "Co to za bajka?". Będą też: zabawa bajkowych postaci i projekcja bajki "Fernando". Obowiązuje rezerwacja miejsc pod nr tel. (82) 564-55-29. Bibliotekarze zachęcają też uczestników do przebrania się za ulubionych baśniowych bohaterów.

Ponadto wszystkim użytkownikom ChBP oferuje też "Noc bez kar". Czytelnicy, którzy nie oddali w terminie zbiorów bibliotecznych, mogą dokonać ich zwrotu bez ponoszenia kar finansowych. Akcja odbywa się 9 czerwca w godz. od 17 do 22 bibliotece głównej (ul. Partyzantów 40).


Podobne tematy:

Obrazy lubelskie XIX wieku - w technikach szlachetnych [CZYTAJ]

AN
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe