Nie żyje najsłynniejszy bednarz Lubelszczyzny

  • 16.05.2018, 09:43
  • AN
Nie żyje najsłynniejszy bednarz Lubelszczyzny
9 maja w wieku 62 lat zmarł Marian Rzepecki, właściciel Przedsiębiorstwa Bednarskiego Pawłowianka z Pawłowa w gm. Rejowiec Fabryczny. Przegrał nierówną walkę z chorobą nowotworową.

Stworzył jedyną w Polsce firmę, która korzysta z doświadczeń i umiejętności bednarskich, przekazywanych tradycyjnie z pokolenia na pokolenie od 1932 roku. Od początku swojej działalności biznesowej angażował się w działalność charytatywną, ze szczególnym uwzględnieniem inicjatyw lokalnych. Jego firma włącza się do wielu akcji organizowanych na terenie gminy, udzielając wsparcia finansowego i rzeczowego. Rokrocznie firma uczestniczy w akcjach ogólnopolskich, wspiera organizację wydarzeń kulturalnych, jak również rozwój młodych, sportowych talentów w różnych dyscyplinach.

Pracownicy zapamiętają Mariana Rzepeckiego jako superszefa, sprawiedliwego i oddanego ludziom, którzy go otaczali. Zawsze pomocny, nigdy nie brakowało mu pomysłów, nie tylko w sprawach zawodowych.

Był człowiekiem z pasją i wizją na dalszy rozwój firmy, idealnym mężem i kochającym ojcem, ukochanym dziadkiem wnuka Filipa.

Naszej redakcji także dane było współpracować z Marianem Rzepeckim. Współpracę tę zawsze będziemy wspominać bardzo dobrze. Bliskim pana Mariana składamy wyrazy szczerego współczucia.


Teraz czytane:

I Ty możesz pomóc chorym dzieciakom [SPRAWDŹ]

AN
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe