Stowarzyszenie Włodawa Biega wybrało władze

  • 14.05.2018, 09:17 (aktualizacja 14.05.2018 09:23)
  • TS
Stowarzyszenie Włodawa Biega wybrało władze
Andrzej Rabczewski został prezesem Stowarzyszenia Włodawa Biega. Funkcję sekretarza będzie sprawowała Marta Sawosz, skarbnikiem został zaś Przemysław Chmiel. Wyboru władz dokonano podczas zebrania założycielskiego stowarzyszenia.

Rabczewski to osoba z wielką charyzmą. Ma bardzo duże doświadczenie biegowe. Uczestniczył w wielu maratonach. Sawosz jest tegoroczną debiutantką maratonu w Mediolanie, zaś Chmiel to dotychczasowy założyciel grupy skupiającej włodawskich biegaczy. Jak podkreślają władze stowarzyszenia, głównymi jego założeniami są: rozwój i promowanie aktywnego oraz zdrowego trybu życia, wspieranie lokalnych inicjatyw sportowych, wspomaganie różnych inicjatyw mieszkańców Włodawy w zakresie sportu, organizacja imprez o charakterze sportowych, szczególnie biegów, a także profilaktyka zdrowotna poprzez sport.

- Widzimy, że we Włodawie wiele osób aktywnie spędza czas. Niektórzy są jednak bardzo nieśmiali i myślą, że nasza grupa biegowa to sami doświadczeni zawodnicy, a wcale tak nie jest. Wciąż czekamy więc na nowe osoby, które przystąpią do naszego stowarzyszenia – zachęca Przemysław Chmiel.


Inne z Włodawy:

SCO-PAK uratowany? Pojawił się inwestor [CZYTAJ]

TS
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe