Wraki opanowały Włodawę

  • 07.05.2018, 08:51
  • MP
Wraki opanowały Włodawę
Prawie 40 załóg wzięło udział w I Wrak Race zorganizowanym 1 maja na włodawskich błoniach przez Włodawski Dom Kultury. Nie brakowało emocji i zdrowej rywalizacji. Wydarzenie wzbogaciły również inne motoryzacyjne atrakcje.

Po czterech wyścigach eliminacyjnych do półfinałów zakwalifikowało się 20 załóg, natomiast w ścisłym finale znalazło się ich 6. Na najwyższym miejscu podium stanął Patryk Smolarz, drugie zajął Grzegorz Tomaszek, a trzecie Tomasz Chwedoruk. Ponadto zostały przyznane dwa dodatkowe wyróżnienia. Tytuł Kobiety-Rakiety otrzymała Justyna Wróbel, natomiast za najbardziej "Odpimpowaną furę" nagrodę zdobył Tomasz Chwedoruk i jego auto stylizowane na czołg Rudy 102.

Oprócz wyścigu wraków na tłumy fanów motoryzacji czekały inne atrakcje. Jedną z nich była parada motocykli, w której 180 pojazdów przejechało po błoniach oraz przez miasto. Włodawscy mundurowi prowadzili także akcję propagującą bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu na drogach, a także rozdawali elementy i gadżety odblaskowe ufundowane przez WORD w Chełmie.

Druga edycja włodawskiego Wrak Race planowana jest w sierpniu.


Teraz czytane:

Turyści zasypali Okuninkę śmieciami [CZYTAJ]

MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe