Włodawa: Joanna ma indeks w kieszeni

  • 27.04.2018, 07:54
  • TWA
Włodawa: Joanna ma indeks w kieszeni
Indeks upoważniający do podjęcia nauki na kilkunastu wyższych uczelniach w całej Polsce, nagrody rzeczowe oraz udział w etapie centralnym Olimpiady z Wiedzy Ekologicznej. Tak doceniona została licealistka z Modrzewiaka za sukces w etapie wojewódzkim wspomnianej olimpiady.

Joanna Kowalewska jest uczennicą Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 i II Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie. W tym roku będzie zdawała maturę. Przed egzaminem dojrzałości sprawdzała się z wiedzy ekologicznej.

W sobotę, 14 kwietnia na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie odbył się etap okręgowy olimpiady. Wzięło w nim udział ponad 80 uczniów z całego województwa. Najpierw odbył się test pisemny. Joanna poradziła sobie znakomicie, awansując do finału, w którym musiała odpowiedzieć na sześć pytań ustnych. Ostatecznie zajęła drugie miejsce.

Licealistkę do konkursu przygotowywała nauczycielka biologii Małgorzata Trociuk.


Inne z Włodawy:

Kryzys w szpitalu zażegnany! Pediatria ma ordynatora, a pielęgniarki dostały podwyżki [TUTAJ]

TWA
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe