Włodawa: Szpitale ważniejsze niż remizy

  • 03.04.2018, 09:54
  • TWA
Włodawa: Szpitale ważniejsze niż remizy
Wójtowie już szykowali się do zakupu samochodów strażackich, remontu remiz, czy budowy Centrum Zarządzania Kryzysowego, zabezpieczyli pieniądze w budżetach na wkład własny. Okazało się, że projekt strażacki z powiatu włodawskiego jednak nie zostanie dofinansowany.

O fundusze na doposażenie jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych nasi samorządowcy starali się w programie transgranicznym już po raz drugi. Przy pierwszym podejściu wniosek upadł, bo partner z Ukrainy nie wywiązał się ze swoich założeń. Tym razem projekt miał być tak dobry, że wójtów wielokrotnie zapewniano, iż otrzymają dofinansowanie.

W ubiegłym tygodniu okazało się, że dotacji nie będzie. Projekt znalazł się dopiero na 9. miejscu listy rezerwowej i nie ma najmniejszych szans na pieniądze nawet z oszczędności poprzetargowych.

- Jest to dziwna sytuacja. Wydaje mi się, że pieniądze rozdane zostały politycznie. Dofinansowano wszystkie wnioski złożone przez szpitale, a tylko kilka projektów złożonych przez inne instytucje – komentuje wójt Sawicki.


Podobne artykuły:

Fabryka mebli powstaje w pobliżu włodawskiego więzienia [CZYTAJ]

TWA

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe