Masha w KDK

  • 3.04.2018, 09:15
  • AN
Masha w KDK
Krasnostawski Dom Kultury zaprasza 9 kwietnia na koncert z okazji 103. rocznicy Genocydu Ormian. Wystąpi Masha Natanson z zespołem Cavt Tanem.

nicjatorem krasnostawskich obchodów jest od kilku lat Hovhannes Aleksanyan – z pochodzenia Ormianin, mieszkaniec Krasnegostawu, aktor, pracownik KDK. To on poprowadzi koncert, dzieląc się swoją wiedzą na temat historii i kultury Armenii.

Nazwa zaproszonego przez niego zespołu Cavt Tanem to ormiański idiom, który dosłownie przełożyć można można jako "dzielę Twój ból", lecz w istocie oznacza o wiele więcej - nieprzetłumaczalne wyrażenie niezwykłej czułości i głębokiego zrozumienia.

Na czele Cavt Tanem stoi Masha Natanson – liderka zespołu Čači Vorba, znana także ze współpracy z takimi artystami jak: Orkiestra Św. Mikołaja, Village Kollektiv, czy Transkapela. Po koncercie, opartym w dużej mierze na tradycyjnej ormiańskiej muzyce, zapraszamy na słodki poczęstunek. Będziemy mogli posmakować ormiańskiej baklavy i marlenki.

Początek koncertu o godz. 18.  Bilety w cenie 10 zł do nabycia w kasie KDK i na stronie www.bilety.krasnystaw.pl.

AN
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe