Milena walczy o Queen Lubelszczyzny

  • 28.03.2018, 13:21 (aktualizacja 28.03.2018, 13:30)
  • DBEZ
Milena walczy o Queen Lubelszczyzny Grzegorz Winnicki
19-letnia chełmianka, absolwentka I LO, została zakwalifikowana do pierwszego etapu ogólnopolskiego konkursu piękności. Jeżeli znajdzie się wśród finalistek, zobaczymy ją w Queen of Poland.

Pochodząca z Chełma Milena Litwin od kilku lat interesuje się mediami. Ukończyła klasę dziennikarską w I LO w Chełmie, studiuje produkcję medialną na UMCS w Lublinie. Jest jedną z kilkunastu dziewczyn, które będą się ubiegały o tytuł Queen Lubelszczyzny. Nie będzie to jej pierwsze doświadczenie związane z modelingiem.

- Brałam już udział w sesjach zdjęciowych i różnych eventach. Od dawna chciałam wziąć udział w tego typu konkursie - mówi Milena.

Chełmianka ma już za sobą zgrupowanie poprzedzające występ konkursowy. Dziewczyny uczyły się właściwego sposobu chodzenia na scenie, poznawały choreografię. Mają już za sobą pierwsze przymiarki strojów. Przed nimi jeszcze próba generalna. Gala odbędzie się 7 kwietnia w sali kongresowej Lubelskiego Uniwersytetu Przyrodniczego. Finalistki czeka wielka przygoda na statku płynącym w kierunku Sri Lanki.


Teraz czytane:

Coraz więcej wypadków - coraz większe wydatki i ubezpieczenia [SPRAWDŹ]

DBEZ

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe