Włodawa: Seria zdarzeń na drogach

  • 3.03.2018, 13:00
  • MP
Włodawa: Seria zdarzeń na drogach
4 kolizje w ciągu jednej doby miały miejsce w ostatnim czasie na terenie powiatu włodawskiego. Dwie z nich to efekt nagłego wtargnięcia zwierzyny leśnej na jezdnię, pozostałe niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze oraz nieprawidłowego wyprzedzania. Policja apeluje o wzmożoną ostrożność na drogach ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne.

Do pierwszego zdarzenia doszło w środę ok. 19:00 na drodze wojewódzkiej nr 812 w Hańsku. Z ustaleń policjantów wynikało, że kierujący samochodem ciężarowym DAF, obywatel Ukrainy, podczas wyprzedzania prawidłowo poruszającego się Suzuki, kierowanego przez mieszkankę Włodawy, zaczepił o jego lewą stronę. Kolejne zdarzenie miało miejsce kilka minut później we Włodawie na drodze krajowej nr 82, gdzie kierującemu Volswagenem Vento mieszkańcowi Włodawy, na jezdnię wtargnęła sarna zderzając się z jadącym pojazdem. Podobna sytuacja wydarzyła się w czwartkowy poranek  w Żukowie, gdzie obywatel Ukrainy jadący Chevroletem chcąc uniknąć zderzenia ze zwierzęciem stracił panowanie nad pojazdem. W dalszej kolejności doprowadziło to do zjechania auta na pobocze i uderzenia w przepust. Niedostosowanie prędkości do warunków ruchu to przyczyna czwartego zdarzenia drogowego, podczas którego obywatel Rosji kierujący Audi najechał na tył poprzedzającego go Volkswagena kierowanego przez obywatela Ukrainy.

Szczęśliwie nikt z uczestników zdarzeń drogowych nie doznał obrażeń ciała. Z uwagi na wciąż niekorzystne warunki na drogach zwracamy się ponownie z apelem do wszystkich kierowców o wzmożoną czujność podczas poruszania się pojazdami.


Inne artykuły:

Ruszyła akcja ogólnopolskiego oddawania krwi - SPRAWDŹ szczegóły

MP
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Karol
Karol 5.03.2018, 12:27
Tenor Ukrainiec z Lacetti doznał urazu kręgosłupa

Pozostałe