Zwiększ swoje szanse na lepszą przyszłość z Academią

 • 19.02.2018, 15:10
 • artykuł sponsorowany
Zwiększ swoje szanse na lepszą przyszłość z Academią
Rynek pracy jest przesycony bezrobotnymi magistrami filologii polskiej, czy stosunków międzynarodowych. Coraz częściej wśród słuchaczy w szkołach policealnych spotkać można studentów oraz absolwentów wyższych uczelni, którzy mając świadomość sytuacji na rynku pracy, pragną zdobyć dodatkowe kwalifikacje.

Chcesz zdobyć nowy zawód , uzupełnić kwalifikacje lub spędzić pożytecznie wolny czas? Zapraszamy do bezpłatnej nauki w Policealnej Szkole ACADEMIA w Chełmie. Wśród wielu proponowanych kierunków kształcenia na uwagę zasługuje na pewno TECHNIK RACHUNKOWOŚCI.

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w biurach rachunkowych, towarzystwach ubezpieczeniowych, działach finansowo-księgowych przedsiębiorstw, urzędach skarbowych, bankach lub chcesz założyć działalność gospodarczą - to kierunek dla Ciebie!

U nas nauczysz się: prowadzenia rachunkowości, dokonywania rozliczeń finansowych, kontroli dokumentów księgowych, prowadzenia dokumentacji kadrowo-płacowej, sporządzania sprawozdań finansowych, przechowywania dokumentacji księgowej, wykonywania typowych czynności planistycznych i analitycznych, obsługi komputera i wykonywania podstawowych czynności biurowych, a także obsługi specjalistycznych programów finansowo-księgowych.

Dodatkowo w trakcie nauki odbędziesz praktyki zawodowe, które pomogą Ci wykorzystać w praktyce wiedzę zdobytą na zajęciach oraz zdobyć doświadczenie zawodowe przydatne w pracy.

Szkoła prowadzi również nabór na kierunki:

 • Florysta

 • Technik BHP

 • Technik usług kosmetycznych

 • Technik administracji z elementami spedycji

 • Technik ochrony fizycznej osób i mienia

 • Technik eksploatacji portów i terminali

 • Technik informatyk, Technik drogownictwa

 • Asystent osoby niepełnosprawnej

 • Opiekunka środowiskowa

 • Opiekun osoby starszej

 • Opiekun w DPS

Nauka jest bezpłatna i trwa 2 lata. Przyjmujemy absolwentów szkół średnich, nie wymagamy matury.

Jeśli nie masz wykształcenia średniego, nie trać nadziei, bo w Academii możesz je uzyskać. Prowadzimy nabór również do bezpłatnego Liceum Ogólnokształcącego dla dorosłych. Jeśli już dawno przerwałeś naukę, a chciałbyś wrócić do szkoły pomożemy Ci. Nic nie stoi na przeszkodzie do realizacji Twoich aspiracji zawodowych.

Zajęcia odbywają się w systemie zaocznym (soboty - niedziele), co pozwala połączyć pracę z nauką. Wydajemy bezpłatnie zaświadczenia oraz legitymacje szkolne. Absolwent, po zdaniu egzaminu zawodowego z kwalifikacji, otrzymuje dyplom potwierdzający kwalifikacje w zawodzie.

Nasze atuty to: małe grupy, profesjonalna kadra z doświadczeniem praktycznym, dogodna lokalizacja, indywidualne podejście do słuchacza i przyjazna atmosfera. Academia, a zwłaszcza nasi nauczyciele są dla naszych słuchaczy wsparciem w procesie edukacji.

Zaufaj odpowiedniej szkole. Zaufaj nam. Academia to dobry wybór.

 

Zapraszamy do sekretariatu Policealnej szkoły ACADEMIA w Chełmie, Plac Łuczkowskiego 15, tel. 82 562-11-30 oraz na www.iacademia.edu.pl.

 

artykuł sponsorowany
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe