Karol Roczon (Caro Finanse)

  • 19.02.2018, 07:00
  • MP
Karol Roczon (Caro Finanse)
Kategoria Biznesmen

Firma Caro Finanse działa w Chełmie od 2008 r. i jest jednoosobową działalnością prowadzoną przez Karola Roczona.

- Pomysł na tę działalność był związany z wcześniejszymi doświadczeniami w branży finansowej i bankowości - mówi Karol Roczon. - Zajmuję się sprzedażą  ubezpieczeń w szerokim zakresie, zarówno komunikacyjnych, majątkowych, podróżnych, jak i ubezpieczeń na życie.

Właściciel Caro Finanse może poszczycić się wieloma dyplomami i podziękowaniami za wybitne wyniki w sprzedaży produktów firm ubezpieczeniowych oraz za zaangażowanie w ich promocję na rynku finansowym. Ma na swoim koncie również wiele ukończonych szkoleń związanych ze świadczonymi usługami oraz niezbędnych certyfikatów potwierdzających kwalifikacje zawodowe.

Karol Roczon angażuje się w również promocję młodych talentów kulinarnych. Przez kilka lat z rzędu był jednym ze sponsorów konkursu kulinarnego organizowanego przez Zespół Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich w Chełmie.

MP
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ern-j
ern-j 8.08.2018, 18:27
Bardzo miły człowiek . Polecam każdemu . Każda firma powinna mieć takiego człowieka u siebie.

Pozostałe