Potrzebna krew

  • 17.02.2018, 10:53 (aktualizacja 17.02.2018 10:59)
  • DBEZ
Potrzebna krew
Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów KMP w Chełmie organizuje 22 lutego w godz. 09.15-13.00 akcję oddawania krwi dla Mirosława Mroczka. Mobilne ambulatorium będzie stało na parkingu KMP w Chełmie przy ul. Żwirki i Wigury 20.

Kto w tym dniu nie będzie mógł oddać krwi, może to zrobić w dowolnym czasie w Stacji Krwiodawstwa w Chełmie lub w najbliższej jego miejsca zamieszkania tego typu stacji, podając cel: Mirosław Mroczek - Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 1, Lublin, ul. Staszica 16, Klinika Hematoonkologi i Transplantacji Szpiku. 

Jakie warunki trzeba spełniać, aby móc oddać krew? Trzeba być zdrowym, po lekkim śniadaniu i wypoczętym. Nie wolno również pić alkoholu na 24 godziny przed oddawaniem. Sama procedura oddawania krwi, poprzedzona badaniami oraz odpoczynkiem trwa około 40 minut. Krwiodawca otrzymuje 8 czekolad.


Teraz czytane:

Sanepid szczurów nie znalazł

 

DBEZ
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe