Apostoł

  • 12.02.2018, 07:00
  • MP
Apostoł
Kategoria Firma Mikro

Księgarnia i Dewocjonalia Apostoł istnieje od 2015 r. Wcześniej sklep działał w Pawilonie Chrobry, a od grudnia 2016 r. funkcjonuje przy ul. Szkolnej. Właścicielką księgarni jest Ewa Chmielewska, która prowadzi ją razem z dwoma osobami.

- Apostoł to sklep z misją ewangelizacji i promowania wartości, a także odpowiedź na zapotrzebowanie klientów - dodaje pani Ewa.

W Apostole znajduje się szeroki wybór przedmiotów związanych z uroczystościami religijnymi: chrztem, Pierwszą Komunią Świętą czy ślubem. Oprócz książek są to również filmy, muzyka, obrazy, ikony, ryngrafy, różańce, krzyże, wyroby ze srebrna, biżuteria sakralna, gry planszowe i wiele innych religijnych dodatków, upominków i dewocjonaliów.

Poza działalnością biznesową księgarnia Apostoł czynnie włącza się w lokalne inicjatywy, wspierając m.in. Orszak Trzech Króli oraz sponsorując nagrody w szkolnych konkursach.

MP
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Lenek
Lenek 12.02.2018, 20:17
Najlepsi ludzie i miejsce na świecie :)

Pozostałe