Zmiany w PSP. Bojarczuk pożegnał się z mundurem (zobacz foto)

  • 7.02.2018, 07:20 (aktualizacja 07.02.2018 07:26)
  • GD
Zmiany w PSP. Bojarczuk pożegnał się z mundurem (zobacz foto) Od lewej: kpt. Kamil Bereza, bryg. Adam Niemczyk i bryg. Zbigniew Bojarczuk
31 stycznia był ostatnim dniem w pracy Zbigniewa Bojarczuka na stanowisku zastępcy komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Krasnymstawie. Po ponad 36 latach pracy brygadier postanowił odejść na emeryturę.

Podczas uroczystego apelu w świetlicy krasnostawskiej komendy bryg. Zbigniew Bojarczuk złożył zastępcy komendanta wojewódzkiego PSP starszemu brygadierowi Szczepanowi Goławskiemu meldunek o zdaniu obowiązków zastępcy komendanta powiatowego PSP w Krasnymstawie. Jednocześnie na zwolnione stanowisko powołany został bryg. Adam Niemczyk, dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej miejscowej komendy.

W trakcie uroczystości nominację na dowódcę krasnostawskiej JRG otrzymał kpt. Kamil Bereza, który był dotychczas zastępcą Adama Niemczyka.

Podziękowania, życzenia i gratulacje składali: st. bryg. Szczepan Goławski, starosta Janusz Szpak, wiceprezes zarządu powiatowego Związku OSP RP Zbigniew Ostrowski, burmistrz Hanna Mazurkiewicz, ks. dziekan Henryk Kapica i szefowie krasnostawskich służb mundurowych oraz komendant powiatowy PSP bryg. Dariusz Pylak z pracownikami komendy.

- Dane było mi służyć w ważnym dla Polski okresie przemian, transformacji ustrojowej i reformy administracyjnej. Zadań i obowiązków było wiele. Podziękowania za współpracę kieruję do szefów instytucji i zakładów pracy, wójtów, członków ochotniczych straży pożarnych oraz działaczy związkowych OSP. Koleżanki i koledzy, chociaż odchodzę ze służby w stan spoczynku, zawsze zostaniecie w mojej serdecznej pamięci - mówił bryg. Zbigniew Bojarczuk.

GD
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe