Bądź człowiekiem. Daj kość!

  • 10.01.2018, 14:14
  • DBEZ
Bądź człowiekiem. Daj kość!
Pod tym hasłem w Wojsławicach zorganizowano akcję zbiórki darów i karmy dla bezdomnych zwierząt. Przekazano je stowarzyszeniu podejmującemu interwencje, gdy psom, kotom i innym stworzeniom dzieje się krzywda.

Podsumowanie akcji zorganizowali gimnazjaliści z Klubu Młodego Artysty. Zaprosili członków Stowarzyszenia Chełmska Straż Ochrony Zwierząt: prezes Iwonę Palczewską, inspektora Natalię Feszczuk i komendanta Jarosława Kryszczuka.

Goście przedstawili prezentację na temat zasad funkcjonowania organizacji, sposobów pozyskiwania środków finansowych, procedur dotyczących interwencji i adopcji zwierząt.

Na zakończenie spotkania otrzymali wykonane przez uczniów miejscowej szkoły i uczestników WTZ w Wojsławicach pierniczki, ozdoby choinkowe i świeczniki oraz pluszaki jako fanty na jarmark. Wśród darów nie zabrakło karmy dla psów i kotów. 

Koordynatorami akcji były: Ewa Koler i Olimpia Grabarczuk.

DBEZ

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe