Chełm: Narkotykowy blef czwartoklasistów

  • 19.12.2017, 09:18
  • AN
Chełm: Narkotykowy blef czwartoklasistów
Narkotyki w toalecie i kilka radiowozów przed budynkiem. Tak miała ponoć wyglądać akcja w Szkole Podstawowej nr 7, podczas której udało się przejąć "towar". O sprawie zaalarmował nas jeden z Czytelników. Na szczęście okazało się, że chyba poniosła go wyobraźnia.

Uczniowie szkoły mieli znaleźć pakunek z narkotykami w jednej z toalet, a następnie o wszystkim poinformować dyrekcję. Później w szkole miała się pojawić policja, której zadaniem było przeszukanie całego budynku w poszukiwaniu kolejnych paczek z narkotykami. Jak wynika z relacji naszego Czytelnika, teren okazał się czysty. Ponoć to wszystko wydarzyło się w ubiegłą środę. Ale nie wydarzyło się, choć mężczyzna, który zaalarmował naszą redakcję, był bardzo przekonujący. O sprawie nie wiedział ani dyrektor wydziału oświaty Urzędu Miasta Chełm, ani chełmska policja.

 

Więcej o tym niecodziennym zdarzeniu przeczytacie w świątecznym numerze Super Tygodnia Chełmskiego.

 


Zobacz naszą świąteczną okładkę:

AN
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe