Koniec udręki na Stephensona?

  • 28.11.2017, 09:23
  • MP
Koniec udręki na Stephensona?
Chełmscy kierowcy nie przestają narzekać na stan ulic w mieście. W zeszłym tygodniu wielu z nich zgłaszało uwagi dotyczące ulicy Stephensona, na której został zerwany asfalt.

- Wcześniej były dziury i trzeba było wjeżdżać na przeciwny pas ruchu, żeby je ominąć - skarży się pan Krzysztof. - Ale teraz wcale nie jest lepiej, bo spod kół lecą resztki asfaltu i odbijają się po szybie. Poza tym, w miejscu, gdzie wjeżdża się na starą nawierzchnię przy Gmachu, można zawadzić spodem samochodu o drogę.

Drogowcy mieli pojawić się we wskazanym miejscu na początku listopada, ale z powodu prac trwających przy powstającej Castoramie, remont ul. Stephensona został przesunięty w czasie. Prace związane z regulacją włazów zostały tam wykonane jakiś czas temu. Pracownicy Miejskiego Przedsiębiorstwa Robót Drogowych przystąpili do dalszych robót.

- Na ulicy Stephensona będzie tzw. nawierzchnia MSA, czyli utwardzona i stosowana na drogach szybkiego ruchu, takich jak drogi krajowe czy wojewódzkie - wyjaśnia Sebastian Łukowiec, prezes MPRD. - Oprócz ulicy Stephensona postaramy się w najbliższym czasie zrobić również ulicę Wiejską.

Na tym plany drogowców się nie kończą. Jeśli pogoda pozwoli, w tym roku kierowcom bardziej komfortowo będzie jeździło się ulicami: Asnyka, Berezeckiego oraz Pszenna.


Podobne artykuły:

Czy w blokach ChSMu są insekty?

MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe