Dożynki gminne w Łopienniku

  • 22.08.2017, 10:59 (aktualizacja 22.08.2017, 14:06)
  • GD
Dożynki gminne w Łopienniku
20 sierpnia rolnicy i przedstawiciele samorządu gminy dziękowali za plony. Tegorocznymi starostami byli Małgorzata Bandosz i Witold Boruczenko.

Na scenie amfiteatru Łopienniku Nadrzecznym zaprezentował się zespół taneczny Quest z Głuchowa oraz zespoły ludowe działające przy Gminnym Ośrodku Kultury w Łopienniku Górnym: kapela Łopieńczacy, zespół śpiewaczy Sami Swoi z Dobryniowa oraz kapela Alternatywy 5.

W godzinach wieczornych można było pobawić się przy biesiadzie śląskiej oraz na zabawie tanecznej z zespołem Fajny Band. Gwiazdą wieczoru był zespół Bayera.

W programie był także pokaz zumby fitness i salsation. Nastąpiło również ogłoszenie wyników konkursów na najpiękniejszy ogród i wieniec dożynkowy. Podamy je w najbliższym wydaniu Super Tygodnia Krasnostawskiego.

loadingŁaduję odtwarzacz...

GD

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe