Przyjedź na darmowy przegląd

  • 02.08.2017, 08:30 (aktualizacja 02.08.2017, 12:28)
  • informacja prasowa
Przyjedź na darmowy przegląd
„Czy mój samochód jest gotowy na wakacje?”- to pytanie, które latem powinien sobie zdać każdy kierowca planujący udać się na wakacyjny urlop autem. Teraz każdy kto przyjedzie w środę, 2 sierpnia, w godzinach 10-16 na parking przy supermarkecie Tesco (ul. Lwowska 24) będzie miał okazję za darmo sprawdzić stan techniczny swojego pojazdu. Na stanowisku PitStop specjaliści z ProfiAuto i lokalnego dystrybutora części motoryzacyjnych, skontrolują stan i działanie elementów wpływających na bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Odpowiednie ustawienie świateł, stan akumulatora, wycieraczek, ogumienia czy dysz spryskiwaczy to elementy, które kierowcy powinni kontrolować niezależnie od pory roku. Ale to właśnie latem pokonujemy dłuższe trasy samochodem, korzystamy częściej z klimatyzacji i urządzeń elektronicznych, w wyniku czego poszczególne podzespoły ulegają szybszej eksploatacji. Niezależnie od umiejętności kierowcy, najważniejsze znaczenie dla bezpieczeństwa ma stan techniczny pojazdu. Dokładne sprawdzenie parametrów wpływających na ekonomię długiej trasy to pierwszy krok do bezawaryjnej i spokojnej podróży. Właśnie na bezpieczeństwo podróżujących chcą zwrócić uwagę eksperci, którzy będą za darmo badać stan techniczny samochodów mieszkańców Chełma.

- Ogromne zainteresowanie akcją pokazuje, że kierowcy coraz chętniej korzystają z dodatkowych, sezonowych przeglądów, a nie tylko tych obowiązkowych - raz  w roku, skutkujących pieczątką w dowodzie rejestracyjnym. Przed dłuższą podróżą warto oddać swój samochód w ręce mechanika, który zajrzy pod maskę i oceni stan najważniejszych elementów. Wystarczy kilka minut, żeby zyskać pewność, iż pojazd działa, jak należy - mówi jeden z organizatorów.

informacja prasowa

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe