Monitoruj funkcje życiowe swoich rodziców i dziadków. To proste!

  • 09.05.2022, 09:05 (aktualizacja 09.05.2022, 09:46)
  • Artykuł sponsorowany
Monitoruj funkcje życiowe swoich rodziców i dziadków. To proste!
Czy zdarzyło się kiedykolwiek, że Twoi rodzice lub dziadkowie zasłabli, lub ulegli wypadkowi, a Ty dowiedziałeś się o tym zbyt późno? Jeśli nie, nie jest wykluczone, że taka sytuacja nie zdarzy się w przyszłości… A jeśli znasz taką historię z własnego doświadczenia, możesz przygotować się na to, aby więcej się nie powtórzyła. Aby móc w porę pomóc swoim bliskim nie potrzebujesz wielu narzędzi — wystarczy odpowiednie urządzenie, które senior będzie nosić na swoim nadgarstku, oraz dedykowana, polska aplikacja Bezpieczna Rodzina, którą zainstalujesz na swoim telefonie komórkowym.

Aż 90% wypadków zdarza się w domu!

Czy wiesz, że aż 90% wypadków ma miejsce w naszych domach? Możemy starać się ich unikać, odpowiednio przystosowując miejsce zamieszkania tak, by było ono jak najbardziej komfortowe i możliwie jak najbezpieczniejsze. W przypadku starszych osób, które cierpią na różnego rodzaju schorzenia, niestety nie jesteśmy w stanie wszystkiego przewidzieć. Dlatego warto naszych bliskich wyposażyć dodatkowo w urządzenia, takie jak opaska SOS z GPS dla seniora Locon Life Plus, czy prostszy, podstawowy model opaska SOS Locon Life.

Opaska SOS dla seniora na niespodziewane wypadki

Opaski SOS dla seniorów Locon Life i Locon Life Plus działają z dedykowaną, polską aplikacją Bezpieczna Rodzina, którą jako opiekun instalujesz na swoim telefonie. Ponieważ urządzenia mają wbudowany czujnik upadku, za każdym razem, kiedy Twój rodzic, babcia, czy dziadek się przewrócą, natychmiast zostaniesz o tym powiadomiony, a jak wiadomo, szybka informacja daje szansę na natychmiastową reakcję, która w przypadku starszych osób może okazać się kluczowa!

Opaski życia dla seniorów z chorobami współistniejącymi

Co wyróżnia opaski SOS dla seniorów Locon Life Plus i Locon Life? To lekkie urządzenia, które nie przeszkadzają w życiu codziennym — można w nich myć ręce, czy pracować w ogrodzie. Są bardzo łatwe w obsłudze — mają czytelne przyciski, a korzystanie z nich jest intuicyjne i nie sprawia żadnych problemów.

Obie opaski mają wbudowany moduł GPSto, gdzie przebywa w danej chwili senior, widzisz na mapie po uruchomieniu aplikacji! Jeśli ktoś z Twoich bliskich cierpi na demencję, depresję, czy inne choroby, a Ty bardzo się o niego martwisz — możesz lokalizować go będąc w pracy, czy robiąc codzienne zakupy. Tych, których kochasz, masz pod swoją stałą opieką.

Monitorowanie funkcji życiowych osób starszych

Opaska SOS dla seniora Locon Life Plus i opaska SOS Locon Life umożliwią Ci także stałe monitorowanie stanu zdrowia Twoich najbliższych. Wystarczy, że uruchomisz aplikację Bezpieczna Rodzina, a będziesz mógł o każdej porze, z dowolnego miejsca, sprawdzić ciśnienie, tętno, temperaturę, a nawet saturację swojego rodzica, babci, czy dziadka. Problemy z sercem, nadciśnienie, cukrzyca — nasi bliscy cierpią dzisiaj na schorzenia, które trzeba na bieżąco monitorować i w razie czego, natychmiast reagować! Opaski SOS z aplikacją dają Ci taką możliwość.

Opaska SOS dla seniora z kartą SIM — czyli telefon na nadgarstek dla Twoich bliskich

Zarówno Locon Life, jak i Locon Life Plus wyposażone są w kartę SIM z nielimitowanym pakietem minut na połączenia wychodzące dla seniora, dlatego doskonale sprawdzają się jako alternatywa dla telefonu komórkowego. Chociaż starsze osoby są często dzisiaj z nowoczesną technologią za pan brat, zdarza się, że nie słyszą dzwonka, zapominają o naładowaniu urządzenia, czy o zabraniu go ze sobą z domu, kiedy gdzieś wychodzą. W przypadku opaski SOS z funkcją telefonu ten problem znika — urządzenie, z którego, i na które można zadzwonić, mają zawsze przy sobie — na swoim nadgarstku.

Senior potrzebuje pomocy!

Opaski wyposażone są w bardzo ważny przycisk — SOS. Służy on do natychmiastowego wezwania pomocy. Jeśli Twój bliski nagle zasłabnie lub przydarzy mu się coś, co wzbudzi jego niepokój, nie będzie musiał tracić czasu na wykonywanie telefonów i proszenie Cię o pomoc. Wystarczy, że użyje guzika SOS, a powiadomienie o niebezpieczeństwie natychmiast pojawi się na Twoim telefonie komórkowym.

PAMIĘTAJ!

Zdalna opieka, którą zyskujesz dzięki opasce i aplikacji, nie tylko daje Ci spokój — przede wszystkim daje ogromne poczucie bezpieczeństwa Twoim bliskim, którzy wiedzą, że w każdej chwili mogą na Ciebie liczyć!

Więcej o naszych produktach i sposobach na bezpieczeństwo Twoich bliskich dowiesz sie na stronie www.bezpiecznarodzina.pl

Artykuł sponsorowany

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe