Weronika laureatką Słowika

  • 07.06.2017, 14:45
  • MP
Weronika laureatką Słowika
Niemałym sukcesem może poszczycić się Weronika Jędruszczak, uczennica klasy II B ZS w Siedliszczu. Została laureatką Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Śpiewający Słowik", który odbył się w dniach 17 - 18 maja.

W Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Śpiewający Słowik" zorganizowanym przez Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie zaprezentowało się ponad 100 uczestników w wieku 6 - 20 lat. Byli to uczniowie wyłonieni w eliminacjach powiatowych naszego województwa. Występy młodych artystów oceniało jury w składzie: Magdalena Stopa (nauczyciel śpiewu, wykładowca UMCS), Diana Świder (wokalistka, chórzystka zespołu Bajm), Adam Drath (gitarzysta Bajm) i Tomasz Momot (wykładowca UMCS).

Weronika Jędruszczak z klasy II B po raz kolejny znalazła się w gronie laureatów tego konkursu. Koncert laureatów odbędzie się jesienią na scenie Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

 

 

MP

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe