Chełm: Miską w głowę matki

  • 13.01.2022, 07:27
  • (apm)
kobieta mroku zasłonięta ręką
Przed sądem będzie niebawem odpowiadał 18-latek z Chełma, który znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoim bliskim. Akt oskarżenia w jego sprawie prokuratura skierowała kilka dni temu do sądu.

Młody mężczyzna, ledwie stał się pełnoletni, a już zaczął uprzykrzać życie swoim bliskim. Jak ustalili śledczy, od 1 do 17 lipca znęcał się psychicznie i fizycznie nad rodzicami. Zarówno po alkoholu, jak i na trzeźwo urządzał im karczemne awantury, podczas których krzyczał, wyzywał ich, obrażał, popychał, szarpał i rzucał w nich przedmiotami domowego użytku. Zdarzało się też, że groził rodzicom, że ich pozabija. Matkę czasami trzymał "pod kluczem".

17 lipca uderzył ją plastikową miską w głowę, więc zdesperowana zawiadomiła policję. 18-latek został zatrzymany. W prokuraturze usłyszał zarzuty. Sąd najpierw zdecydował, że powinien trafić do aresztu. Teraz pod dozorem policji czeka na proces. Grozi mu kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Czytaj także: Nożem po twarzy

 

link do ekiosku z super tygodniem

(apm)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe