Chełm: Na Partyzantów partyzanckie warunki

  • 12.01.2022, 07:54
  • AN
widok na zaśnieżoną ul. partyzantów
Mieszkańcy Śródmieścia poskarżyli się na brak oświetlenia przy ul. Partyzantów. Urzędnicy obiecali, że sprawa zostanie wyjaśniona.

- Chodzi o odcinek od skrzyżowania z ul. Siedlecką do siedziby biblioteki. To kilka latarni, ale od miesięcy nikt nie interesuje się, że jest tam ciemno - tłumaczy pan Roman. - Nie dość, że jezdnia jest dziurawa jak sito, to jeszcze nic nie widać. To bardzo niebezpieczny odcinek.

Mężczyzna tłumaczy, że droga jest bardzo popularna, bo prowadzi do PWSZ, ZUS czy KRUS, a mimo to służby drogowe omijają ją wielkim łukiem. Poczucia bezpieczeństwa nie mają kierowcy ani piesi.

- To nie jest zbyt przyjazne miejsce. Chodzę tamtędy, jak to się mówi, "z duszą na ramieniu". Naprawdę jest ciemno. Co z tego, że latarnie są, skoro nie świecą - dodaje nasz rozmówca. - Kierowcy też muszą bardzo uważać, bo łatwo wpaść tam w dziurę i uszkodzić auto.

Za konserwację latarni znajdujących się w zasobach miasta odpowiada Przedsiębiorstwo Usług Mieszkaniowych. Jak poinformował nas Damian Zieliński z gabinetu prezydenta, zgłoszenie w tej sprawie zostało już przekazane.

Czytaj także: Do szpitala od parkingu

 

link do ekiosku z super tygodniem

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Daro.
Daro. 12.01.2022, 18:40
Pożyjemy zobaczymy !

Pozostałe