Chełm: Charytatywne cięcie

  • 08.01.2022, 09:00
  • AN
strzyżenie
Salon fryzjerski "Czarna Perła" zorganizował i przeprowadził świąteczną akcję strzyżenia mieszkańców Schroniska dla Bezdomnych im. św. Brata Alberta w Chełmie. - To wspaniały gest, za który jesteśmy bardzo wdzięczni - mówi Agnieszka Panasiuk, kierowniczka placówki.

Usługa fryzjerska to dla niektórych bezdomnych ze schroniska luksus, na który nie mogą sobie pozwolić. Z pomocą, tuż przed świętami, przyszedł właściciel jednego z chełmskich salonów fryzjerskich Daniel Dworczyński, który postanowił zorganizować w schronisku wielkie strzyżenie. 

- Pomysł zrodził się, gdy przywoziliśmy żywność przekazaną przez mieszkańców naszego regionu, w ramach organizowanej przez nas zbiórki na rzecz schroniska. Zrodziła się myśl, że można by zrobić coś jeszcze - tłumaczy inicjator akcji.

Strzyżenie było oczywiście bezpłatne, mógł skorzystać każdy, kto chciał.

- To była pierwsza taka akcja w naszym schronisku. Cieszymy się, że ktoś dostrzegł i tę potrzebę naszych mieszkańców. Dziękujemy za okazaną nam dobroć i zrozumienie - dodaje Panasiuk.

Czytaj także: Szlachetne korzenie Olszamowskich [ZDJĘCIA]

baner do elektronicznego wydania super tygodnia

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe