Chełm: Pobity na randce

  • 23.12.2021, 07:55
  • (apm)
Chełm: Pobity na randce
Trzy kobiety naraz - to mogło oznaczać tylko kłopoty. Przekonał się o tym 31-latek z Hrubieszowa. Gdy chełmianki dowiedziały się, że z każdą z nich romansuje, postanowiły dać mu nauczkę. Prokuratura w ubiegłym tygodniu zakończyła śledztwo w tej sprawie.

Jedna z dziewczyn, gdy dowiedziała się, że 31-latek z Hrubieszowa z nią i dwiema jej koleżankami flirtuje w tym samym czasie, zaproponowała, by zwabić go nocą w ustronne miejsce i utrzeć mu nosa. W przewrotny plan wciągnęła pozostałe dziewczyny i znajomego, z którym 31-latek był w konflikcie.

Napisała amantowi wiadomość, by spotkali się w nocy z 6 na 7 lipca koło supermarketu na ul. Kolejowej w Chełmie. Przed randką przyjechała z jedną z dziewczyn na miejsce. Dołączyła do nich kolejna urażona niewiasta i 25-letni kolega.

Inicjatora schadzki poszła przed sklep na spotkanie, a pozostali stali na czatach. Gdy amant przyszedł na miejsce, wzięła go za rękę i zaproponowała, by przeszli się w stronę zakładu karnego, bo tam - jak go przekonywała - miała na nią w aucie czekać koleżanka z małym dzieckiem. Nagle tuż obok nich pojawili się pozostali. Wystraszony 31-latek najwyraźniej przeczuwał, co się święci, bo zaczął uciekać, ale w pewnym momencie potknął się i upadł. Wtedy został zaatakowany i pobity. Tłukli go i kopali po całym ciele. Potem zabrali mu telefon komórkowy, wsiedli do samochodu i odjechali. Pokrzywdzony zawiadomił o zdarzeniu dyżurnego komendy policji.

Skierowani na miejsce policjanci odnaleźli samochód, którym przemieszczali się napastnicy. Zatrzymali wysiadające z niego osoby -  25-latka, przy którym znaleźli marihuanę i 34-letnią kobietę. W samochodzie był też skradziony telefon. Sprawcy zostali doprowadzeni do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego. Sąd do wniosku się przychylił i zastosował wobec mężczyzny i kobiety trzymiesięczny areszt. Dwie pozostałe też namierzono. Są pod dozorem policji. Kilka dni temu cała czwórka została oskarżona o udział w rozboju.

Co ciekawe, pokrzywdzony, po skorzystaniu z pomocy medycznej, został również zatrzymany, gdyż okazało się, że jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności...

 

(apm)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe