Chełm: Jolu, nie jesteś sama

  • 30.11.2021, 08:50
  • AN
Chełm: Jolu, nie jesteś sama
To hasło wydarzenia, jakie dla Joli Kramek organizują przyjaciele ze Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Potrzebujących "Przytulisko". Zawsze chętna i gotowa do pomocy innym, teraz sama potrzebuje wsparcia...

Koncert charytatywny odbędzie się 2 grudnia o godz. 17 w Zespole Szkół Społecznych w Chełmie przy ul. Hrubieszowskiej. Wystąpią Marlena Stangryciuk-Zając, Darek Tokarzewski, Mariusz Matera, Jarek Buczek, Yaroo i Lech Błazucki.

Wejściówka na imprezę to nie mniej niż 30 zł. W programie aukcje i licytacje. Z uwagi na pandemię mile widziani są goście zaszczepieni, ozdrowieńcy i właściwie przetestowani.

Jola Kramek to radosna i otwarta na pomoc innym osoba. Zawsze wspierała ze wszystkich sił i swoich możliwości każdego, kto potrzebował pomocy. Dla niej nigdy nie było rzeczy niemożliwych. Jeszcze do niedawna pełna energii i zapału do pracy, teraz walczy z trudnym i nieprzewidywalnym przeciwnikiem. Zdiagnozowano u niej nowotwór złośliwy. To olbrzymi guz prawej półkuli mózgu w okolicy czołowej naciekający struktury głębokie. Rozpoznanie ostateczne to glejak wielopostaciowy IDH.

Pani Jola jest po operacji. Czeka ją teraz naświetlanie. Jednak podstępna choroba wymaga niezwłocznego dalszego diagnozowania i leczenia, które jest niezwykle kosztowne.

Osoby, które chciałyby wspomóc chorą chełmiankę, mogą wpłacać datki na konto stowarzyszenia: 28 2030 0045 1110 0000 0277 8360 z dopiskiem „dla Joli Kramek”.

 

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe