Galeria Chełmska w finale

  • 23.11.2021, 09:22
  • AN
Galeria Chełmska w finale Galeria Chełm
Ogłoszono zwycięzców międzynarodowego konkursu CEMEX Building Award. W finale jubileuszowej 30. edycji wydarzenia znalazło się pięć obiektów z Polski, w tym jeden z Chełma.

CEMEX Building Award to prestiżowe wyróżnienie w świecie architektury i budownictwa. Nagradzane są najlepsze projekty budowlane, jak również profesjonaliści, którzy je realizują. Nagroda przyznawana jest od 1991 roku. W każdej edycji jury wyłania najlepsze projekty, nagradzając osobno inwestycje zrealizowane w Meksyku oraz innych krajach.

Tegorocznych zwycięzców poznaliśmy podczas gali online, która odbyła się 11 listopada w Meksyku. W tym roku do finału konkursu zakwalifikowały się 52 projekty m.in. z Czech, Kolumbii, Kostaryki, Chorwacji, Izraela, Polski, Niemiec i Hiszpanii. Co ciekawe z naszego kraju o zwycięstwo walczyły: Suntago Wodny Świat (kategoria: Budynki użyteczności publicznej), trasa S17 – szlak komunikacyjny łączący Warszawę z Lublinem (kategoria: Infrastruktura), biurowy budynek LPP Fashion Lab firmy odzieżowej LPP w Gdańsku (kategoria: Zrównoważone budownictwo), Deepspot (kategoria: Innowacje w budownictwie) i Galeria Chełm (kategoria: Dodatkowa wartość społeczna).

Jak podkreśla w mediach Rafał Gajewski, dyrektor pionu handlowego z CEMEX Polska, już sama obecność w finale CEMEX Building Award stanowi duże wyróżnienie. Zaproszenie do grona finalistów to dowód uznania dla jakości projektów oraz realizowanych inwestycji.

 

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ghost
Ghost 23.11.2021, 09:38
Ten ersatz galerii handlowej nominowany w kategorii dodatkowa wartość społeczna? Żart jakiś...
Krzysiek
Krzysiek 23.11.2021, 19:26
No dorzucili dwa sklepy do tego co było w vendoparku i jest wartość dodana i prestiż na skalę światową :D:D
Spectre
Spectre 23.11.2021, 10:34
Tak, a o co chodzi?

Pozostałe