Chełm: Ponad 400 staników od chełmianek

  • 18.11.2021, 08:34
  • AN
Chełm: Ponad 400 staników od chełmianek
Po raz kolejny salony bielizny Lady Marion z Chełma wzięły udział w akcji, której celem jest wsparcie Stowarzyszenia Amazonki Ruch Społeczny oraz Fundacji Wsparcie na Starcie. Chełmianki przekazały do re(CYC)lingu ponad 400 staników.

- Jak zawsze możemy liczyć na chełmianki. Dziękujemy bardzo za tak duże zaangażowanie w akcję "Oddaj stanik do reCYClingu", która polegała na przekazaniu starych, źle dopasowanych biustonoszy. Za każdą oddaną sztukę klientka otrzymała bon o wartości 20 zł na zakup nowego, dobrze dopasowanego stanika. Bony można realizować do końca listopada - informuje organizatorka akcji w Chełmie Marzena Czebiera-Skórzewska.

W tym roku mieszkanki naszego miasta oddały 411 staników, co daje nam miejsce w czołówce sklepów w Polsce. Uzyskane w ten sposób środki pomogą w walce z rakiem piersi prowadzonej przez Fundację Wsparcie na Starcie i Stowarzyszenie Polskie Amazonki Ruch Społeczny.

- Najważniejszy był cel akcji Dotykam = Wygrywam. Ma promować profilaktykę raka piersi, poprzez przypominanie o regularnym samobadaniu piersi. Przez cały październik można było ćwiczyć z nami samobadanie na naszym fantomie, który ma dwa guzki. Przeprowadziłyśmy wiele spotkań edukacyjnych dotyczących profilaktyki raka piersi oraz warsztaty, jak właściwie dobierać biustonosz - dodaje nasza rozmówczyni. - Spotkania organizujemy nie tylko w październiku. Dbamy o zdrowie piersi przez cały rok. 

Październik jest miesiącem walki z rakiem piersi. Akcja promuje także samobadanie oraz noszenie dobrze dobranego biustonosza. Jej celem jest uświadamianie kobiet, że same są w stanie rozpoznać ewentualne zmiany w piersiach, a samokontrola może uratować życie.

Właścicielka salonów Lady Marion zapewnia, że przyszłym roku również będzie wspierać kampanię Dotykam = Wygrywam. Dlatego już dziś ma prośbę do wszystkich pań, aby nie wyrzucały starych biustonoszy. 

- Odłóżcie je na dno szuflady i przynieście za rok w październiku do naszych salonów. Wam już ten biustonosz się nie przyda, a może wesprzeć wspaniałą akcję - dodaje Czebiera-Skórzewska.

 

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe