Chełm: Rockowe granie dla zwierzaków

  • 01.11.2021, 14:38 (aktualizacja 01.11.2021, 14:41)
  • MP
Chełm: Rockowe granie dla zwierzaków
Prawie 3000 zł na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia Chełmska Straż Ochrony Zwierząt udało się zebrać podczas sobotniego koncertu w klubie Atmosfera w Chełmie. Na rockowym koncercie trzech lokalnych zespołów frekwencja dopisała, a wszyscy pokazali, że mają wielkie serca.

Koncert charytatywny pod hasłem "Rockowania dla zwierzaków" zgromadził w klubie Atmosfera ok. 200 osób. Na scenie zagrały tego wieczoru zespoły: Whisky Baron (hard rock / Lublin), TRAP (heavy, gothic metal z Lublina) i Treeskillers (hard, glam rock z Chełma).

- Udało się nam zebrać blisko 3000 zł i wszystkie te pieniądze zostały przekazane na rzecz zwierzaków, podopiecznych Stowarzyszenia Chełmska Straż Ochrony Zwierząt – mówi Dariusz Pawlak, lider zespołu Treeskillers. - Tak liczne przybycie udowodniło, że los zwierzaków nie jest chełmianom obojętny, a rockowy Chełm żyje, ma się dobrze i jest spragniony koncertów. Cieszymy się niezmiernie, że udało nam się doprowadzić te imprezę do skutku i ogromnie dziękujemy wszystkim za wsparcie.

Oprócz koncertów, dwa ogniowe pokazy przygotowali aktorzy z Teatru Hesperydy. Patronat nad wydarzeniem objęły redakcje Radia Bon Ton i Super Tygodnia Chełmskiego.

 

MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe