Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Finansowe rozmowy startupowe, czyli jak odpowiednio przygotować się do spotkania z inwestorami

Rozmowy z inwestorami to jeden z najbardziej kluczowych punktów na ścieżce rozwoju startupu. Od jednego spotkania lub jednej prezentacji może zależeć przyszłość firmy: innowacja to świetne paliwo, ale bez finansowania, nie wystarczy do dynamicznego rozwoju naszego projektu.
Finansowe rozmowy startupowe, czyli jak odpowiednio przygotować się do spotkania z inwestorami

Aby wesprzeć przedsiębiorców z województwa lubelskiego, BGK we współpracy z Youth Business Poland i Netrix Venture, przygotowało serię dwóch webinarów. Pierwszy z webinarów „Jak przygotować pitchdeck i finanse przed rozmową z inwestorem” odbędzie się 22 października 2021 roku o godzinie 11:00, a zapisy przez specjalny formularz już są otwarte [link]. Na drugi webinar Pozyskanie inwestora i rozwój firmy od kuchni” zapraszamy 6 dni później - 28 października 2021 roku o godzinie 11:00. Zapisać można się przez formularz [link].

Każdy z webinarów trwa tylko 90 minut: to świetna inwestycja czasu w piątkowe i czwartkowe poranki!

Przygotowanie pitchdeck i uporządkowanie finansów przed rozmową z inwestorami to nie lada wyzwanie, zwłaszcza że pomyślny wynik takiej rozmowy może oznaczać przełom dla rozwoju startupu. Pierwszego wrażenia nie można powtórzyć, ale dzięki dobremu przygotowaniu w ogóle nie będzie takiej potrzeby. Pitch deck, czyli krótka prezentacja, która ma za zadanie pokazać inwestorowi nasz plan biznesowy i zachęcić do finansowego wsparcia naszego pomysłu, może być kluczem do sukcesu. Uczestnictwo z webinarze „Jak przygotować pitchdeck i finanse przed rozmową z inwestorem” to świetna okazja, aby zgłębić tajniki rozmów z inwestorami. Webinar odbędzie się 22 października 2021 roku o godzinie 11:00, a zapisać można się przez specjalny formularz [link].

Na webinarze dowiesz się:

  • co interesuje inwestora i jakie aspekty biznesu należy pokazać, aby skutecznie zachęcić go do inwestycji

  • jak skutecznie przygotować się do pitchdeck

  • jakie są techniki efektownej prezentacji biznesowej

  • które wskaźniki rozwoju startupu są kluczowe dla inwestora

Prelegenci spotkania to eksperci biznesowi z latami doświadczenia i wieloma cennymi obserwacjami, którymi chętnie podzielą się z uczestnikami webinaru. Greg Albrecht to doradca zarządów i anioł biznesu, znany podcaster biznesowy i specjalista w obszarze przywództwa i strategii wzrostu, który pracował dla ponad 300 firm, od jednoosobowych działalności po globalne korporacje. Łukasz Gołąbek to wiceprezes zarządu Netrix Ventures, który zarządza 5 funduszami inwestycyjnymi o łącznej kapitalizacji przekraczającej 220 milionów złotych. Dr hab. Mariusz Kicia to natomiast dziekan Wydziału Ekonomicznego Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej, który zarządza spółką doradczą i realizuje projekty w zakresie doradztwa biznesowego. Prowadzący to Adrian Migoń, czyli CEO Youth Business Poland i „ojciec” wielu znaczących projektów biznesowych.

Dla głodnych wiedzy przedsiębiorców mamy dobrą wiadomość: zaledwie 6 dni po pierwszym webinarze, czyli 28 października o godzinie 11:00, zapraszamy na drugi webinar pt. „Pozyskanie inwestora i rozwój firmy od kuchni”. Zapisy są już otwarte [link]!

Pozyskanie inwestora to skomplikowana, ale warta świeczki gra, więc czwartkowe spotkanie to idealna okazja na poszerzenie naszej biznesowej wiedzy! Zaproszeni goście zdradzą uczestnikom webinaru:

  • jakie są 3 główne kroki do szybkiego pozyskania finansowania

  • jak wygląda proces decyzyjny inwestorów i jakie są jego etapy

  • jak przygotować się do rozmów z inwestorami

  • jakie są różnice i podobieństwa pomiędzy procesami inwestycyjnymi funduszy Venture Capital i Angel inwestorów

  • jakie są najczęściej popełniane błędy podczas rozmowy z inwestorami

  • w jaki sposób dwóch lekarzy stworzyło technologię opartą na grze do sterowania oddechem, która pomaga ponad 235 milionom ludzi na całym świecie.

Poznasz historię dwóch przedsiębiorczych lekarzy, którzy dzięki wsparciu fundusz Netrix Ventrure stworzyli innowacyjny startup Breather One. Pomagają ponad 235 mln ludzi na świecie, dzięki nowoczesnej technologii opartej na GRZE do sterowania oddechem!

Jeśli chcesz posłuchać o tym, jak wyglądała ich współpraca z aniołami biznesu, jakie były ich początki oraz z jakimi trudnościami muszą się mierzyć.

Koniecznie bądź z nami 28 października!

 

Zaproszeni prelegenci to Robert Ługowski - jeden z najbardziej doświadczonych polskich aniołów biznesu, inwestorem oraz doradcą dla wielu startupów i spółek technologicznych.
Rafał Agatowski i dr n. med. Piotr Kozłowski— przedstawiciele startupu medycznego Breather One systemu umożliwiającego leczenie astmy oparty na grze sterowanej oddechem w celu zwiększenia motywacji do codziennego wykonywania ćwiczeń. Łukasz Gołąbek — wiceprezes zarządu Netrix Group.

Program prowadzony jest przez Fundację Inkubator Technologiczny we współpracy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego. Partnerem webinarów są Netrix Ventures, Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej, Wschodni Akcelerator Biznesu oraz Katolickie Radio Zamość. Patroni medialni wydarzenia to Mam Startup i WP.

Udział w spotkaniach to nie tylko spora dawka darmowej biznesowej wiedzy, ale także możliwość zapisu na konsultacje z ekspertami. 180 minut uczestnictwa w webinarach może zmienić Twoje życie o 180 stopni, więc zachęcamy do zapisów zarówno na pierwszy [link], jak i drugi webinar [link]!


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaReklama Apostoł
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamabaner reklamowy
KOMENTARZE
Autor komentarza: Mieszkaniec Dyrekcji DolnejTreść komentarza: Przecież Ceramiczna i Szpitalna były nie tak dawno robione!!!W Chełmie są też inne ulice ,na których czas się zatrzymał w latach 70 czy 80 XX wieku(np.Wołyńska ,Chomentowskiego ,Kilińskiego i wiele innych)Data dodania komentarza: 25.04.2024, 14:20Źródło komentarza: Chełm. Drogowcy zaczęli pracę - są utrudnienia!Autor komentarza: TomcioTreść komentarza: W końcu to ruszyłoData dodania komentarza: 25.04.2024, 13:41Źródło komentarza: Chełm. Drogowcy zaczęli pracę - są utrudnienia!Autor komentarza: WesołyTreść komentarza: To co oferuje Szfranek nie jest jakaś rewelacją dla gminy. Niestety ale jest to jedyna szansa aby ten zalew w końcu zaczął przynosić jakieś zyski. Budowa zalewu była czystą głupotą w zasadzie pod każdym względem. Zalew w sawinie nigdy nie stanie się atrakcją turystyczną . A). Powodów jest 4 ( nie własciwa lokalizacja , niewłaściwe podłoże , zapaść demograficzna , w promieniu 30 km znajdują się inne dużo ładniejsze zbiorniki i jeziora mające zdecydowanie większy potencjał turystyczny) B). Zalew nie spełania roli zbiornika retencyjnego . Co on ma nawadniać ? Jest położony w takim miejscu że w przypadku suszy nie ma możliwości spiętrzenia wody aby nawodnić okoliczne pola . C), Wbrew propagandzie głoszonej przez osoby bez intelektu ZALEW NIE MA SZANS ABY STAĆ SIĘ MOTOREM ROZWOJU DLA SAWINA . Na chwilę obecną zalew przynosi jedynie straty. Koło wędkarskie które operyje na tym zalewie przynosi jedynie drobne kwoty potrzebne na utrzymanie infrastruktury oraz zapewnia wykonywanie prac porzadkowych. Straty jakie przynosi zalew to nie tylko zadłużenie wobec wykonawcy oraz banków które wykupiły dług w formie obligacji . To także straty wynikające z utraconego dochodu.Data dodania komentarza: 24.04.2024, 23:40Źródło komentarza: Gm. Sawin. Marzy o uzdrowisku. Prosi radnych o ziemięAutor komentarza: WesołyTreść komentarza: Trzeba otwierać okna szeroko aby poczuć prawdziwą wieś. Tego telewizornia nie przekaże :DData dodania komentarza: 24.04.2024, 23:15Źródło komentarza: Gm. Sawin. Marzy o uzdrowisku. Prosi radnych o ziemięAutor komentarza: wszyscy wonTreść komentarza: skoro taki ... ... jak motyka został wiceministremData dodania komentarza: 24.04.2024, 21:15Źródło komentarza: Komu od lipca dołożą do rachunków za prąd? Znamy limity zarobków
Reklama
Reklama
Reklama
News will be here
Reklama