Zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji lokalnej w Chełmie: "Funkcjonowanie i ramy prawne dostępu do informacji publicznej"

  • 18.10.2021, 06:00
  • Artykuł sponsorowany
Zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji lokalnej w Chełmie: "Funkcjonowanie…
Warszawskie Seminarium Aksjologii Administracji ma przyjemność zaprosić do wzięcia udziału w konferencji lokalnej w Chełmie: “Funkcjonowanie i ramy prawne dostępu do informacji publicznej”, która odbędzie się w Hotelu Kozak (ul. Hrubieszowska 37, 22-100) w sobotę 30 października 2021 r. w godzinach 9:00 - 17:00. Konferencja zostanie zorganizowana w ramach programu „Administracja pod Kontrolą”, którego celem jest wzmocnienie społecznej kontroli administracji publicznej.

Zajęcia zostały podzielone na dwie części tematyczne. Pierwszy blok tematyczny „Prawo dostępu do informacji publicznej” będzie poprowadzony przez dr Łukasza Jurka w godzinach od 9:30-12:45. Drugą część wydarzenia w godzinach 13:45-17:00 poprowadzi Jakub Kozłowski z Krakowskiego Stowarzyszenia Mówców/One Speech. Zajęcia przybiorą formę warsztatową i zostaną poświęcone rozwijaniu umiejętności przywódczych (leadership) w społecznościach lokalnych.

Uczestnicy mogą otrzymać materiały dydaktyczne o zakresie tematycznym zbieżnym z tematyką konferencji oraz certyfikaty poświadczające udział w szkoleniu.

Do bezpłatnego udziału zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Rejestrować można się pod podanym linkiem:

https://docs.google.com/forms/d/14JLL-qnCk9z-iS1tMAvrXKKpNVd68GOL6eGqXeW7YUU/edit?fbclid=IwAR3ItO3marLm4eNl02390Id0QvwD4OfMNLtkSpHa_Umvpd_ubJqBb-bVNXE

Dla zainteresowanych osób przewidziano certyfikat uczestnictwa po wypełnieniu krótkiego testu po konferencji.

Artykuł sponsorowany

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe