Chełm: Na pomoc psiakowi

  • 13.10.2021, 08:48
  • AN
Chełm: Na pomoc psiakowi
Do Fundacji dla Zwierząt Szczęśliwy Los trafiło ok. 3-miesięczne szczenię z okolic przejścia granicznego w Dorohusku. Zwierzak jest w bardzo złym stanie. Organizacja prosi o pomoc finansową na jego leczenie.

Suczka była brudna, bardzo wychudzona, całe jej ciało pokrywały kleszcze. 

- Psinka została ogrzana, podaliśmy leki, dostała wzmacniające kroplówki. Pozbyliśmy się również "pasażerów na gapę". Wyciągnięcie wszystkich kleszczy zajęło ponad dwie godziny... - relacjonuje Mirosław Blacha z fundacji. - Złości nas, kiedy widzimy tak młode zwierzę, które już musiało tyle wycierpieć.

Sunia ma jeszcze mleczne zęby, prawdopodobnie skończyła ok. 3 miesiące. Obecnie jest w domu tymczasowym, gdzie nabiera sił. Niebawem fundacja będzie szukać dla niej nowego domu. Takiego najlepszego na świecie, gdzie nie zazna już cierpienia.

Jeśli ktoś chciałby wspomóc leczenie suni, może wpłacić dowolny datek na konto fundacji nr: 49 1020 1563 0000 5302 0154 8270 tytułem "pomoc suni z granicy".

Można też wspomóc suczkę, przekazując bezpośrednio do chełmskiego schroniska karmę i podkłady higieniczne.

Czytaj też: Czujny sąsiad to skarb

 

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe