Scena Jokera zaprasza na dzień gier planszowych

  • 10.10.2021, 08:30 (aktualizacja 10.10.2021, 10:16)
  • AN
planszówka i joker
Scena Jokera to show o - jak na razie - nieprzewidywalnym scenariuszu. Komik zaprasza w każdą niedzielę do Atmosfery, gdzie rozmawia z ciekawymi ludźmi, wygłasza monologi i rozwesela publiczność na różne inne sposoby. Na najbliższą niedzielę zaplanował Dzień Gier Planszowych. A więc wyjątkowo!

Scena będzie otwarta dla gości od godz. 15. A ponieważ chełmski Joker o grach planszowy wie prawie wszystko... dużo będzie się działo. To wydarzenie organizowane jest wspólnie z Chełmowym Jarem.

Do tej pory scenariusz spotkań obejmował krótki monolog, wywiad z gościem, żarciki, czasem mały koncert. Tym razem będzie można też pograć w planszówki.

- Zależy mi na tym, by ludzie spędzili czas przy rzeczach pożytecznych, pozytywnych i zabawnych. Daleki jestem od pomysłu uprawiania polityki czy robienia widowiska, gdzie jedziemy po bandzie, niszczymy ludzi i nie bierzemy jeńców. Nie to, że mam ją gdzieś, ale wiem, że każdy ma jej dosyć. Mam setki innych zainteresowań. Jeżeli oczekujecie roastu i ostrego stand-upu, to nie u mnie - podkreśla twórca autorskiego programu. - Nie mam klucza do dobierania gości. Tylko i wyłącznie to coś, czym mnie człowiek zainteresuje. Gdyby zapytać mnie o wymarzonego gościa, to z całą pewnością wskazałbym Piotra Gąsowskiego, którego uwielbiam za humor i dystans, jaki prezentuje w swoich programach i rolach, ale też jest wrażliwcem, który na swoje życie świetnie spojrzał, pisząc książkę "Co mi w życiu nie wyszło".

Czytaj także: Chełmianin wręczył Don Kichota

baner do e-wydania super tygodnia

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe