Chełm: Weź drzewko od leśniczego

  • 27.09.2021, 06:49
  • AN
Chełm: Weź drzewko od leśniczego
30 września i 1 października w Nadleśnictwie Chełm będzie można odebrać sadzonkę drzewa w ramach ogólnopolskiej akcji #sadziMy. Pomysłodawcą przedsięwzięcia jest prezydent RP.

W akcji udział biorą nadleśnictwa z całej Polski, w tym także chełmskie. Każdy, kto odwiedzi w wyznaczonym terminie leśniczego, otrzyma jedną sadzonkę. Może ją posadzić, gdzie chce, poza terenem Lasów Państwowych.

- Zachęcamy wszystkich do odbierania sadzonek i sadzenia drzew w swojej okolicy. Drzewa są nam bardzo potrzebne, wszędzie tam, gdzie żyjemy - podkreśla Piotr Kosmala z Nadleśnictwa Chełm.

Akcja organizowana jest już po raz kolejny, dzięki inicjatywie Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Sadzonki będą rozdawane 30 września i 1 października w siedzibach wszystkich 430 nadleśnictw oraz 17 regionalnych dyrekcji Lasów Państwowych w Polsce w godz. od 9 do 15, do wyczerpania zapasów. Siedziba Nadleśnictwa Chełm mieści się przy ul. Hrubieszowskiej 123.

Teraz czytane: Chełmski bazar ma się zmienić do nie poznania

 

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
M16
M16 06.10.2021, 09:11
PIS wycina a prezydent sadzi? Sam to wymyślił?
Emilia
Emilia 01.10.2021, 08:22
Dzień dobry,
drzewko może odebrać każdy, czy w obecnej sytuacji tylko mieszkańcy Chełma? Nie chcę ich drzew finansowanych z ich budżetu, wynosić niczym złodziej, na teren gminy.

Pozostałe